EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding yüzde 20 indirim kampanaysını bir ay daha uzattı

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Babacan Holding ulusal kampanya sona ermesine rağmen yüzde 20 indirim ve düşük faizli kredi kampanyasını sürdürüyor.

Konut teşviklerinde önemli bir rol oynayan ve binlerce aileyi ürettiği kaliteli ve güvenli yapılarla ev sahibi yapan Babacan Holding yurt genelinde bir ay süreyle geçerli olan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasını ve buna ek yüzde 0,98 düşük faizle kredi edinme kampanyasını temmuz ayı boyunca da devam ettirme kararı aldı.

Güvenilir ve kaliteli yapıları uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile tüketiciye sunan sektörün lider isimlerinden Babacan Holding’in İstanbul’un merkezi konumlarında yaşama kazandırdığı Babacan Palace, Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde kampanyalar devam ediyor.

Ulusal kampanya sona ermesine ve konut kredisi faizlerinin yükseliş trendine girmesine rağmen kampanyayı devam ettiren Babacan Holding’in satışı devam eden 3 büyük prestijli projesinden kampanya imkanları kapsamında konut satın alma imkanları devam ediyor.

Kampanya İstanbul Avrupa Yakasının gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde yükselen Babacan Premium projesinde, yine Avrupa Yakası ilçelerinden Küçükçekmece’de inşa edilen Babacan Port Royal projesinde ve son olarak Babacan Holding tarafından Beylikdüzü ilçesi E-5 otoyolu üzerinde inşa edilen Babacan Palace projelerinde geçerli olacak.

Bu üç büyük projeden birinden daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar temmuz ayı boyunca peşin ve kredili alımlarında yüzde 20 indirim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca buna ek olarak yüzde 0,98 düşük kredi faiziyle taksitlendirme yapabilecekler.