EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding, tarihi kampanyaya 3 projesiyle destek veriyor

Babacan Holding; Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde yatırımcılara 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Babacan Holding; Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde 1 Şubat ile 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuyor.

Konut alacakların bir an önce yatırım yapması gerektiğini ve bu kampanyanın büyük bir fırsat olduğunu söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “Ekonominin lokomotifi olarak görülen inşaat sektörünün 2017’de de canlılığını koruması için Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle başlayacak olan kampanyayla Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza atılıyor.

20 yıl vadeyle çok cazip faiz oranları sunan bu kampanya 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Biz de Babacan Holding olarak tüm projelerimizde bu kampanyaya destek oluyoruz. 240 ay vadeli kampanyayı uygulamaya başladık. Bu kampanya sayesinde vadelerin kısa olmasından dolayı zorlanan ve bu zamana kadar konut sahibi olamayan herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyoruz.

Bu kampanya uzun süredir konut almak isteyen dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşlarımızı harekete geçirecektir. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor.

Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak. Babacan Holding olarak bizim öncelikli temennimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. İstikrar devam ettiği sürece sektör de büyümeye devam edecektir. Ülkemizin ve sektörün gücüne inanıyoruz” diye konuştu.

Babacan Premium'da fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Kampanyanın geçerli olduğu projelerden Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home office, mall ve otel olarak inşa ediliyor. Bin 140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Babacan Port Royal'de 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Babacan Port Royal, Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunuyor. Babacan Port Royal'de daireler 277 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımlarından biri olarak gösteriliyor.

Babacan Palace trafiksiz bir yaşam vadediyor

5 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Babacan Palace projesinde alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer alıyor. Projede daire fiyatları ise 189 bin TL'den başlıyor. Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamının bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.