EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding projelerinde 240 ay vadeli satışlar başladı

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Port Royal ve Babacan Premium'da 240 ay vade ve yüzde 0.75 ila 0.85 arasında faiz oranlarıyla ev sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirdiği projelerle karlı bir yatıırmın yanı sıra konforlu bir yaşam sunan Babacan Holding, yeni kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaşlaştırıyor. Yeni kampanya kapsamında, Beylikdüzü E-5 üzerinde yükselen Babacan Premium ve Atatürk Havalimanı’na komşu lokasyonda bulunan Babacan Port Royal projelerinden 240 ay vade seçeneği ve aylık yüzde 0.75 ila 0.85 arasındaki faiz oranı ile ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. 1 Şubattan itibaren başlayacak kampanya 31 Mart’ta sona erecek.

"Herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyoruz"

Konut alacakların biran önce yatırım yapması gerektiğini ve bu kampanyanın büyük bir fırsat olduğunu söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, "Ekonominin lokomotifi olarak görülen inşaat sektörünün 2017’de de canlılığını koruması için Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle başlayacak olan kampanyayla Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza atılıyor. 20 yıl vadeli çok cazip faiz oranları sunan bu kampanya 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Bizde Babacan Holding olarak tüm projelerimizde destek oluyor ve 240 ay vadeli kampanyayı uygulamaya başlıyoruz. Bu kampanya sayesinde vadelerin kısa olmasından dolayı zorlanan ve bu zamana kadar konut sahibi olamayan herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyoruz" dedi.

"Sektör devlet tarafından desteklenmeli"

İbrahim Babacan konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bizler Babacan Holding olarak milletimiz ve ülkemiz için bu sürece her zaman destek olduk. Artık 20 yıl vadeli düşük faizle konut alımları kolaylaşacak. Bu kampanya uzun süredir konut almak isteyen dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşlarımızı harekete geçirecektir. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor.

Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak. Babacan Holding olarak bizim öncelikli temennimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. İstikrar devam etiği sürece sektör de büyümeye devam edecektir. Ülkemizin ve sektörün gücüne inanıyoruz"

Babacan Premium'da fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Kampanyanın geçerli olduğu projelerden Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home office, mall ve otel olarak inşa ediliyor. Bin 140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Babacan Port Royal'de 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Babacan Port Royal, Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunuyor. Babacan Port Royal'de daireler 277 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan projeden 50 ay vadeli sıfır faiz imkanı ile ev sahibi olmak mümkün. İnşa edildiği lokasyondaki projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlar sunan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımlarından biri olarak gösteriliyor.