EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Babacan Holding projelerinde 2016 yılının fiyatlarıyla satışlar sürüyor

Babacan Holding'in Esenyurt, Beylikdüzü ve Küçükçekmece'de hayata geçirdiği Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace'ta 2016 fiyatlarıyla satışlar sürüyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Babacan Holding, tüm projelerinde geçen yılın fiyatlarını uygulamaya devam ediyor. Şirketin, Beylikdüzü ve Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium ve Babacan Palace projeleri uygun fiyatları ile zamsız fiyatlardan yararlanmak isteyen yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home ofis ve mall olarak inşa ediliyor. Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor. 5 bin metrekarelik alan üzerinde 5 yıldız otel konseptiyle hayata geçirilen Babacan Palace'ta ise 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor.

Babacan Holding’in bir diğer projesi olan ve Atatürk Havalimanı’nın yanında konumlanan Babacan Port Royal projesinde de zamsız fiyatlarla satışlar sürüyor. Yatırımcılarına yüksek karlar vaat eden Babacan Port Royal’de daireler, ön talep satışlarına özel 120 ay vade 0.59 faiz oranıyla satılıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere ayrıca; 50 ay vade farksız faiz imkanı sunuluyor.