Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Babacan Holding, Prime Suites ile turizme 55 milyon TL'lik yatırım yapıyor

Babacan Holding imzasıyla hayata geçen Prime Suites; geniş aileler, yerli ve yabancı misafirler ile iş seyahati amaçlı Türkiye’ye gelen yabancı iş adamlarını ağırlıyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcılarına karlı bir yatırım ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Babacan Holding, kısa ve uzun konaklama seçeneklerinin sunulduğu Prime Suites ile lüks yaşamı turizme taşıyor. Gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra turizm çalışmalarına da hız veren Babacan Holding, Prime Suites'te geniş aileli yabancı turistler, fuar ve iş amaçlı gelenler ile yerli ve yabancı misafirlere yönelik hizmet veriyor.

Açıldığı günden bu yana yüzde 80’e varan doluluk oranıyla hizmet vermeye devam eden Prime Suites, Türkiye’ye ilk defa Babacan Holding tarafından getirilen ve yurt dışında oldukça yaygın olan “service apartments” konseptiyle hayata geçirildi. Prime Suites, hem iş hem turistik amaçla seyahat eden misafirlerine kişisel bakım olanakları ile günün yorgunluğunu atma fırsatı sağladığı gibi, gün boyu iş merkezi ile de rahat bir çalışma ortamı sunuyor. 55 milyon TL yatırım bedeliyle Güneşli’de hayata geçirilen Prime Suites, bölgenin en lüks projesi olma özelliği de taşıyor.

Bünyesinde suit odaların da yer aldığı projede, büyüklükleri 60 ile 90 metrekare arasında değişen toplam 142 apart daire yer alıyor. Uzun dönemli kiralama seçenekleri ve housekeeping hizmeti ile birlikte lüksün tanımını değiştiren Prime Suites, misafirlerini İstanbul’un keyfini çıkarmaya davet ediyor. Prime Suites ayrıca otelden farksız olarak spa, sauna, hamam, fitness gibi hizmetler de veriyor.

Prime Suites, İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres Yolu üzerinde çok özel bir lokasyonda Atatürk Havalimanı'na sadece 5 dakika mesafede, toplu taşıma ve anayolların yanı başında yer alıyor.