EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Azur Marmara'da satışlar başlıyor

Batıbeyler Yapı imzasıyla İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilecek olan Azur Marmara projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor.

Batıbeyler Yapı'nın İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü'nde konumlandıracağı yeni projesinin ismi belli oldu. Azur Marmara ismiyle hayata geçirilecek olan projede ön talep süreci geçtiğimiz günlerde başladı. Şubat ayında satışlarına başlanması beklenen Azur Marmara'nın detayları da geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Toplam 442 konutun yer alacağı Azur Marmara projesi geniş daireleriyle dikkat çekiyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede alanları 105 metrekare ile 247 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede konutların yanı sıra 100 adet ticari birime de yer verilecek.

Teslimlerine Şubat 2019'da başlanması beklenen Azur Marmara, 12 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, otopark, sauna, çocuk oyun alanları, fitness salonu ve yürüyüş parkurunun bulunduğu projede dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim konumda bulunuyor.

Yatırımcılarına kısa sürede yüksek prim vadeden Azur Marmara ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.manzarammarmara.com adresinden ulaşılabiliyor.