EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Azur Marmara projesi Haziran 2019’da teslim edilecek

Batı Beyler Yapı güvencesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Azur Marmara projesi Haziran 2019’da teslim edilecek.

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde 30 dönüm alan üzerinde inşa edilen Azur Marmara projesi Batı Beyler Yapı tarafından yükseliyor. Azur Marmara evleri toplam 442 daire ve 100 adet mağazadan meydana geliyor.

Azur Marmara projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile tasarlanıyor. Toplam 120 bin metrekare inşaat alanına sahip olan bu proje 30 dönüm arsa üzerinde konumlanıyor. Proje kapsamında dairelerin büyüklüğü 90 metrekareden başlıyor.

Haziran 2019’da teslim edilecek

Azur Marmara projesinde konutlara ek olarak yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar banyosu, kreş, anaokulu, kütüphane, otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Azur Marmara projesinin teslim tarihi ise 2019 yılının Haziran ayı olarak açıklandı. Azur Marmara projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin 500 TL’den başlıyor.

Azur Marmara metrobüse 5 dakika, Marmara Park’a 5 dakika, Migros’a 5 dakika, Torium AVM’ye 8 dakika, Tem bağlantı yoluna 3 dakika, Büyükçekmece’ye 8 dakika, havalimanına ise 20 dakika mesafede inşa ediliyor.