EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aynagöz, ‘Yoğun reklamla marka olunmuyor’

MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz, marka olmanın günümüzde kolayca tüketilir bir kavram haline gelmesinden yakındı.

Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği’nin (TİMKODER) geleneksel eğitim semineri bu yıl 14 Mart- 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bu seminer TİMKODER mensuplarına, ATO meclisi üyelerine ve TOBB yönetim kurulu üyelerine eğitim vermek amacıyla 8 yıldır aralıksız düzenleniyor.

Marka kavramının günümüzde kolayca tüketilir bir kavram haline geldiğinden yakınan MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz, sözlerine şu şekilde devam etti: “Marka olmak, kurulduğunuz ilk günden bu yana attığınız her adım, ürettiğiniz her metrekare, verdiğiniz en ufak hizmetle dahi ilintili olan, sadece geçmişinizle ilgili değil, bugününüz ve yarınlara yönelik vizyonunuzla da hak edebildiğiniz bir durumdur. Bu hatta ‘alınan’ değil, ‘verilen’ bir değerdir”dedi.

“Dürüstlük en önde gelen kavram”

48 yıla ulaşırken bir takım temel değerlerden sapmamaya çalıştıklarının altını çizen Aynagöz, bu kapsamda dürüst olmanın en önde gelen özellik olduğunu belirterek, müşterinin güvenini sağlayarak, müşterinin sadakatini kazanmak konusunda hep hassas davrandıklarını vurguladı.