EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aymanas Evleri için başvurular yarın başlıyor!

Konya’nın Meram ilçesinde hayata kazandırılan Aymanas Evleri Konya için yarından itibaren başvurular alınmaya başlıyor.

Başvuruların yarın (22 Haziran 2018) tarihinde başlayacağı Aymanas Evleri projesinde son başvuru tarihi ise 23 Haziran 2018 olarak belirlendi.

Belediye binasının hemen giriş katında gerçekleştirilecek olan başvurular yarın başlıyor. Yarından itibaren projeden konut satın alabilmek için başvurular yapılabilecek. Projede kura çekilişleri ise 25 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kamuoyuna tanıtılan Aymanas Evleri Konut Yapı Kooperatifi Konya’nın Meram ilçesinde Küçük Aymanas Mahallesi’nde yaşama geçiriliyor. 29 bin 700 metrekare alan üzerine yayılan Aymanas Evleri projesinde büyüklükleri 135 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 2 farklı konseptte tasarlanan 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Aymanas Evleri Konut Yapı Kooperatifi projesinde yer verilen 160 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler için toplam 188 adet üyelik alınacak. 135 metrekare büyüklüğünde tasarlanan 2+1 kat planındaki daireler için ise 46 adet üyelik toplanacak.

AYMANAS EVLERİ DAİRE PLANI, PEŞİNAT, AİDAT VE ÖN BAŞVURU BEDELLERİ

Aymanas Evleri projesinde yer verilen;

  • 3+1 daire için peşinat 45 bin TL, aidat 3 bin TL, ön başvuru bedeli 500 TL,

  • 2+1 dairede ise peşinat 36 bin TL, aidat 2 bin 400 TL, ön başvuru bedeli 400 TL olarak belirlendi.

Konya’nın Meram ilçesinde 10 katlı bloklar şeklinde yükselen Aymanas Evleri Konya projesi karma konseptte tasarlanıyor. Aymanas Evleri projesinde konutların yanı sıra ticari alanlara da yer veriliyor.

Projede bir adet misafir otoparkı ve bir adet de kapalı otopark alanı yer alıyor. Başvuruların yarın başlayacağı projede 23 Haziran 2018 tarihine kadar ön başvuru yapılabilecek. Projenin kura çekilişleri ise 25 Haziran 2018 tarihinde yapılacak.