EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aydos Country'de yaşam 3 ay sonra başlıyor

Sinpaş GYO imzasıyla Sancaktepe'de hayata geçirilen Aydos Country projesinden 240 ay vade ve aylık 3 bin 340 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Aydos Ormanı'nın yanı başında konumlandırılan Aydos Country projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Tarihi kampanya kapsamında 240 aya varan vadelerle ev sahibi olunabilen projede yaşamın başlamasına 3 ay kaldı. Modern Country dekorasyonu ile dikkat çeken projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde toplam 914 daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

"Anadolu Yakası'nın en doğal projesi" sloganıyla hayata geçirilen Aydos Country projesi 50 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Bütün dairelerde geniş balkonlara yer verilen Aydos Country'nin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ataşehir'e 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşım sağlanırken, projeden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve çocuk oyun alanları mevcut.