EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aydos Country’de peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı

İstanbul Sancaktepe’de yer alan Aydos Country’de ayda 2 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçirilen Aydos Country’de peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı başladı. Aydos Country’de yer almak isteyenlere ayda 2 bin 500 TL’den başlayan taksit imkanları sunuluyor.

KONUT TESLİMLERİ HEMEN YAPILIYOR

Aydos Ormanı’na komşu konumda 50 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükselen Aydos Country’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer alıyor. Toplam 914 konuttan meydana gelen Aydos Country’deki dairelerin büyüklükleri 71 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor. Aydos Country’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen yapılıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 12 dakika mesafede yer alan Aydos Country; İstanbul Finans Merkezi’ne ve yapımı devam eden 4 bin 300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çekiyor. Diğer yandan Aydos Country’den iki ayrı metro hattı ile İstanbul’un birçok noktasına kolay ulaşım sağlanıyor.

Aydos Country’de yer alacak konut sakinlerine açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, hamam, spor alanları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları gibi birçok yaşam alanı sunuluyor.

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Aydos Country’de sunulan olanaklar şöyle:

 1. Açık yüzme havuzu
 2. Çocuk yüzme havuzu
 3. Sauna
 4. Fitness merkezi
 5. Göl manzarası
 6. Orman manzarası
 7. Çocuk oyun alanları
 8. Yürüyüş alanları
 9. Yeşil alan
 10. Otopark
 11. Güvenlik