EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aydoğan İnşaat yeni projeleri için start verdi

Fenerbahçe, Erenköy, Suadiye gibi İstanbul'un en değerli lokasyonlarında konut projeleri hayata geçiren Aydoğan İnşaat, yeni projeleri için çalışmalara başladı.

Çeyrek asırı aşkın bir süredir Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarına konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, Göztepe'de konumlandırıacağı iki yeni projesinin çalışmalarına başladı. Göztepe'nin konut yatırımcıları için çok değerli bir lokasyon olduğuna dikkat çeken Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, “4 yıl önce başlayan kentsel dönüşümün özellikle Bağdat Caddesi’nde daha yoğun yaşanması, arsa maliyetleri, metrekare satış fiyatlarını arttırdı. Bugün Erenköy, Suadiye gibi Bağdat Caddesi’nin tam üzeri lokasyonlarda konut almak istediğiniz zaman metrekare fiyatları minimum 6 bin dolardan başlıyor. Oysa Cadde’nin bir üst paralelinde yer alan ve eski tren hattı yerine geçecek hızlı tren ve metro hattının 2018 yılında açılmasıyla Göztepe gibi lokasyonlarda konutlar, 2017 yılından itibaren minimum yüzde 30 oranında değer kazanacak.” diye konuştu. Bölgede iki yeni projeye başladıklarını belirten Aydoğan, bu projelerin de yatırımcılarına kısa sürede yüksek prim getireceğinden bahsetti.

Projelerde satışlar devam ediyor

Aydoğan İnşaat’ın yılın ilk aylarında başladığı kentsel dönüşüm projelerinden ikisi Göztepe’de bulunuyor. Aydoğanpark Göztepe, hızlı trene sadece 200 metre uzaklıkta yer alırken, İstasyonpark Göztepe projesi ise hızlı trenin bitişinde inşa ediliyor. Teslim tarihleri Haziran ve Ekim 2017 olarak belirlenen İstasyonpark Göztepe ve Aydoğanpark Göztepe projelerinin metrekare satış fiyatları ise 3 bin 500 dolardan başlıyor.