Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Aydın İncirliova TOKİ Evleri için düğmeye basıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Aydın’ın İncirliova ilçesinde 215 konutluk yeni bir sosyal konut projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Yurdun dört bir yanında barınma ihtiyacını karşılamak için çalışmalarına devam eden TOKİ özellikle dar ve orta gelirli aileler ile emekli vatandaşların barınma ihtiyacının karşılanmasına yönelik üretimlerini sürdürüyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) Aydın’ın İncirliova ilçesinde yer alan Kovalık mevkiinde toplam 215 adet konuta yer verilen yeni bir konut projesine imza atılıyor. Projenin ihalesi 7 Ağustos 2018 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek. İhale sonucunun açıklanmasının hemen ardından inşaat çalışmalarına başlanması ve projenin kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

TOKİ tarafından Aydın’ın İncirliova ilçesinde toplam 215 konutun bulunduğu yepyeni bir projenin startı 7 Ağustos tarihinde verilecek. Aydın İncirliova TOKİ Evleri sosyal konut projesi 7 Ağustos 2018 tarihinde saat 14.30’da ihaleye çıkacak. İhalenin sonuçlanmasının hemen ardından

Aydın İncirliova TOKİ Evleri projesi için inşaat çalışmalarına başlanacak. Aydın İncirliova TOKİ Evleri’nde 7 Ağustos 2018 saat 14.30’da gerçekleştirilecek olan ihale ile çalışmaların startı veriliyor. Aydın İncirliova TOKİ Evleri projesi kapsamında 215 konutun yanı sıra 2 adet dükkân, 1 adet cami yer alıyor.

Aydın ilinin İncirliova ilçesinde yer alan Kovalık mevkiinde hayata kazandırılacak olan Aydın İncirliova TOKİ Evleri sosyal konut projesi kapsamında 215 adet konut, 2 dükkân ve 1 adet camii inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi 7 Ağustos 2018 tarihinde TOKİ tarafından düzenlenecek olan ihaleyle start alacak.