EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ayda 915 TL taksitle konut sahibi olun

TOKİ tarafından Adana Merkez Seyhan ilçesinde yapımı süren 427 konutu açık satış ile ayda 915 TL'den başlayan taksitlerle satışa çıkardı. Başvurular 2 Ocak-30 Mart'ta...

Ülke genelinde 2018'de 70 bin adet konut üretimi planlayan TOKİ, yeni yılla birlikte projelerinde ev satışlarına hızlı başladı. İdare bu çerçevede Adana ilinde Seyhan ilçesinde hayata geçireceği 427 adet konut için satış başvurularını almaya başladı. Ayda 915 liradan başlayan taksit imkanları sunulan projede uygun şart ve koşullarda vatandaşa ev satılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Adana Seyhan ilinde inşaatı süren konut projesi kapsamında başvuruların alındığını duyurdu. Adana Seyhan TOKİ konutlarında satışa sunulan evler için başvuruların 02 Ocak – 30 Mart 2018 arasında yapılabileceği duyuruldu.

Hemen her yıl sosyal konut alanında rekorlar kıran TOKİ 2018 üretim hedefi 70 Bin adet olarak açıklandı. TOKİ Başkanı M.Ergün turan tarafından yapılan soın açıklama ile 2018'de idarenin Türkiye'de toplam 70 bin adet konut üreteceğini söyledi. İdare bu çerçevede 2018'e hızlı girerek yapımı devam eden Adana iline bağı Seyhan ilçesinde toplam 427 konuttan oluşan ve inşaatı hızla süren konut projesinde evleri satışa çıkardı. Bu sabah başlayan başvurular 30 Mart tarihine kadar devam edecek.