Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ayda 700 TL taksitle İstanbul’da ev sahibi olmak için son başvuru günü!

TOKİ tarafından İstanbul’un Silivri ilçesinde dar ve orta gelirli ailelere yönelik geliştirilen konut projesinden daire satın alabilmek için son başvuru tarihi bugün!

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hem Anadolu illerinde hem de büyük illerde sosyal konut projeleri üretilmeye devam ediyor. Yurt genelindeki barınma ihtiyacının çok önemli bir bölümünü karşılayan ve hedefleri doğrultusunda yurt genelinde çalışmalarına ara vermeden devam eden TOKİ’nin İstanbul’da hayata kazandırdığı sosyal konut projesi için bugün son başvuru günü!

18 Haziran tarihinden itibaren 10 binden fazla kişinin başvuruda bulunduğu İstanbul Silivri TOKİ Konutları projesinin hak sahipleri 11 Temmuz tarihinde yapılacak olan kura çekimi ile belli olacak. 18 Haziran ile 29 Haziran tarihleri arasında başvuruları alınan İstanbul Silivri TOKİ Evleri’nde dar ve orta gelirli ailelere yönelik toplam bin 356 adet konuta yer veriliyor. Konutların 934 adeti alt gelir grubu için ve 422 adet konut da orta gelir grubu için ayrıldı.

İstanbul Silivri TOKİ Evleri projesinden konut satın almak isteyenler için bugün son başvuru günü! Kura çekilişine katılmak isteyen vatandaşlar Halkbank şubelerine giderek belirli bir teminat karşılığında kuraya katılmaya hak kazanacaklar. Bugün mesai bitimine kadar son başvurular alınacak.

İstanbul Silivri TOKİ Konutları projesinden 25 bin TL peşinat bedeli ödeyerek konut satın alınabiliyor. Aylık 700 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulan konutların fiyatları ise 2+1 kat planında tasarlanan dairelerde 198 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan 3+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerinin fiyatları ise 285 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
TOKİ yurt genelinde dar ve orta gelirli aileleri yüksek kalitede ucuz konutla buluşturmaya devam ediyor.