EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ayazma Emlak Konutları'nda kalan son 25 daire satışa çıkıyor!

Türkiye'nin en güçlü gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından Başakşehir'de sektöre kazandırılan Ayazma Emlak Konutları'nda kalan son 25 daire satışa çıkıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen yıldızı Başakşehir ilçesinde yer alan Ayazma mevkiinde sektöre kazandırılan Emlak Konut GYO imzalı Ayazma Emlak Konutları projesinin 1. ve 2. etabında kalan son 25 daire 12 Haziran 2018 tarihinde satışa sunuluyor.

Emlak Konut GYO kalitesi ve güvencesiyle yaşama geçirilen Emlak Konut GYO Ayazma Emlak Konutları projesinde kalan son 25 daire 12 Haziran tarihinde yüzde 0,50 vade farkı ile satışa çıkarılıyor.

AYAZMA EMLAK KONUTLARI ÖDEME PLANLARI

Farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere yönelik geliştirilen 2+1, 3+1 ve 4+1 planında daire seçeneklerine yer verilen Ayazma Emlak Konutları projesinde daire fiyatları 451 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinat ödeyerek konut satın alınabilen projede geri kalan yüzde 75 konut bedeli için ise ayda yüzde 0,50 vade farkı ile 120 ay sabit vadeli ya da TÜFE’li satış imkânı taksitlendirme olanakları tanınıyor. Projeden konut satın almak sağlanan imkanlar ile kolaylaştırılıyor.

Emlak Konut GYO projesi Ayazma Emlak Konutları projesinden peşin ödeme ile konut satın alacaklara ise yüzde 15 indirim imkânı sunuluyor. 1. Ve 2. Etapta yer verilen son 25 daire 12 Haziran tarihinde satışa sunuluyor.

AYAZMA EMLAK KONUTLARI DAİRE PLANLARI VE 2018 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Ayazma Emlak Konutları projesinde kalan son 25 daire Emlak Konut Genel Müdürlük binasında başvuru sırasına göre satışa çıkacak.
2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alan Ayazma Emlak Konutları fiyat listesi ise şu şekilde; 2+1 daireler 451 bin TL’den başlayan,
3+1 daireler 584 bin TL’den başlayan,
3+1 dubleks daireler 878 bin TL’den başlayan,
4+1 dubleks daireler ise 1 milyon 288 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.