EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupark Bahçekent'ten daire alan yüzde 80 kar elde edecek

Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları Kanal İstanbul projesine yakınlığıyla dikkat çeken Avrupark Bahçekent satışa çıktığı günden bu yana yüzde 24 prim yaptı.

Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında Başakşehir'de yükselen Avrupark Bahçekent projesi satışa çıktığı günden bu yana yüzde 24 prim yaptı. Ön talep döneminde 5 binden fazla talep alan Avrupark Bahçekent'te ortalama metrekare birim fiyatları 2 bin 300 liradan 3 bin 500 liraya çıktı.

600 milyon yatırım değeriyle hayata geçirdikleri projenin tamamlandığında yüzde 80'lere varan prim getirisine sahip olacağı bilgisini veren Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, "Biz en başından bölgeye inandık ve buradan yatırım yapan kazançlı çıkacak dedik. Nitekim kısa sürede bizim projemizden konut alan kişilerin yatırımlarının değerlendiği gözlendi." diye konuştu.

Teslimine 24 ay kaldı

"Yeni İstanbul" olarak nitelendirilen Bahçekent bölgesinde hayata geçirilen Avrupark projesi, birçok önemli ulaşım arterinin merkezinde yer alıyor. Toplamda bin 394 konut ve 84 ticari üniteden oluşan proje 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede büyüklükleri 64 metrekar ile 185 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. 1+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı Avrupark Bahçekent'te daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Projenin Nisan 2018'de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.