EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupark Bahçekent yatırımcısına yüksek prim vadediyor

Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından İstanbul'un yeni merkezi Başakşehir'de hayata geçirilen Avrupark Bahçekent'te daire fiyatları 404 bin TL'den başlıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 30'un üzerinde prim yapan Avrupark Bahçekent projesi yatırımcılardan ilgi görmeye devam ediyor. Daire fiyatlarının 404 bin TL ile 599 bin TL arasında değiştiği projede banka kredisi veya peşin alımlarda yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Projeden şirket bünyesinde vadeyle daire satın almak isteyenlere ise yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Satışlarına geçtiğimiz yıl Nisan ayında başlanan Avrupark Bahçekent projesi 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Bin 394 daire ve 84 ticari birime yer verilen Avrupark Bahçekent'te 1+1 daireler 64 metrekare ile 73 metrekare arasında, 2+1 daireler 100 metrekare ile 120 metrekare arasında, 3+1 daireler 145 metrekare ile 160 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 174 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

1+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı Avrupark Bahçekent projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, tenis kortu, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları bulunuyor. 160 bin metrekarelik dev şehir parkına da komşu olan proje 600 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor.