EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa'nın en iyi alışveriş merkezi Zorlu Center oldu

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi" seçildi.

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ICSC European Shopping Centre Awards'ta, 10 ülke adına yarışan 12 finalist arasında birinci olarak Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’nü aldı.

Milano’da gerçekleşen ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta en iyi alışveriş merkezi seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya ulaşmak için çok çaba sarfettik; hizmete girdiğimiz ilk andan itibaren gerek marka karmamız gerekse yıl boyu süren ve geleneksel hale getirdiğimiz kampanya ve etkinliklerimizle misafirlerimizin kalbine dokunduk. Bu başarıda emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyor ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

Bu ödülle beraber toplam 27 ödülün sahibi olan Zorlu Center; 2015 yılında Stevie International Business Awards’dan 2 altın, 2 gümüş olmak üzere toplam 4 ödül, Marcom Ödülleri’nde de 6 altın 4 platin olmak üzere toplam 10 ödül, Hermes Creative Awards’tan 4 altın 3 platinium olmak üzere toplam 7 ödül, 2014 yılında ise Best Business Awards’ta 5 ödül aldı.