EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Office Ataşehir görücüye çıktı

Artaş İnşaat'ın Ataşehir'de konumlandırdığı projesi Avrupa Office Ataşehir, Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2016'da Körfez yatırımcının karşısına çıktı.

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından biri olan Dubai Cityscape Global 2016 Fuarı'na 6 projesiyle katılan Artaş İnşaat, Körfez yatırımcılarının ilgi odağı oldu. Şirket, yatırımcıların merakla beklediği Avrupa Office Ataşehir projesini de fuarda ilk kez yatırımcının karşısına çıkardı.

İstanbul Finans Merkezi'nin tam karşısında yer almasıyla yüksek prim vadeden Avrupa Office Ataşehir, 38 katlı tek kulede yer alan ofis ve ticari alanlardan meydana geliyor. Projede 30 bin metrekare satılabilir alan bulunuyor. Yapımına Mayıs 2016'da başlanan Avrupa Office Ataşehir'de teslimlere Aralık 2017'de başlanması bekleniyor.

Fiyatların ve ödeme planının henüz açıklanmadığı projeyle ilgili konuşan Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları markamızın Körfez bölgesinde ciddi anlamda güvenilirliği bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda Körfez’den önemli isimlere satışlar gerçekleştirmiştik. Burada projelerimizi takip eden ve sürekli iletişimde olduğumuz gruplar var. Bu ilgiye karşın fuara global ölçekli markalarla yarışacak büyüklükte bir stantla katıldık ve satıştaki tüm projelerimizi yatırımcılarla buluşturduk. Ataşehir projemizi de ilk kez Dubai’de tanıttık ve büyük bir ilgiyle karşılaştık. Buradaki yatırımcılar İstanbul Finans Merkezi ve çevresinde gerçekleştirilen yatırımlara önem veriyorlar. Geçtiğimiz yıl Vadistanbul projemizden ofis katı alan bir grup bu yıl da standımızı ziyaret ederek Ataşehir projemizle ilgilendiklerini belirtti. Projeyi henüz satışa açmadık ancak güzel bir ilgiyle karşılaştık” dedi.