EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler'in inşaatı Haziran'da başlayacak

Artaş İnşaat tarafından İstanbul’un Ümraniye lokasyonunda inşa edilecek olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin inşaatı Haziran’da başlayacak.

61 bin 765 metrekarelik arsa üzerine kurulan Avrupa Konutları Yamanevler projesi, Artaş İnşaat tarafından yükselecek. 14 bloktan oluşan proje 1.669 konut, 289 ofis ve 35 ticari üniteden meydana geliyor.

Artaş İnşaat imzasıyla İstanbul Ümraniye’de kurulacak olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde ön talep dönemi başladı.

Toplam inşaat alanı 476 bin 273 metrekare olan Avrupa Konutları Yamanevler'de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Ocak 2019’da teslim edilecek

Avrupa Konutları Yamanevler adıyla Ümraniye İnkılap Mahallesi'nde bulunan boru fabrikası arsası üzerinde konumlandırılacak olan projenin inşaatı 2017 yılının Haziran ayında başlayacak. Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan Avrupa Konutları Yamanevler projesine D-100 Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.

465 milyon TL yatırım maliyetine sahip olan proje Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne yakın bir konumda yer alıyor. Proje ayrıca Hisar Intercontinental Hastanesi'ne yalnızca 220 metre uzaklıkta inşa ediliyor. Avrupa Konutları Yamanevler projesinin teslim tarihi ise Ocak 2019 olarak açıklandı.