EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler'de vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor

Artaş İnşaat tarafından Ümraniye'de geliştirilen Avrupa Konutları Yamanevler projesi lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Türk inşaat sektörünün en önemli temsilcilerinden Artaş İnşaat, Ümraniye'de geliştireceği yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler için kolları sıvadı. Şirketin Anadolu yakasında hayata geçireceği "Avrupa Konutları" markalı ilk projesi olan Avrupa Konutları Yamanevler, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısı sonrasında satışa çıktı.

İstanbul'un hızla değerlenen ilçelerinden Ümraniye'de 75 bin 81 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Avrupa Konutları Yamanevler'de toplam 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari birime yer veriliyor. 1.2 milyar TL yatırımla inşa edilen projede; alanları 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Öncelikli olarak 600 konutun satışına başlanan projede fiyatlar 484 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan Avrupa Konutları Yamanevler'den yüzde 30 peşinat ve kalanı 36 ay vade farksız taksit fırsatıyla kolayca konut sahibi olunabiliyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından da yararlanılabilen projede teslimlerin Haziran 2020'de başlayacağı öngörülüyor.

Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan Avrupa Konutları Yamanevler projesi loaksyonuyla dikkat çekiyor. Ağustos ayı sonunda hizmete girmesi beklenen Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının tam ortasında konumlandırılan proje; TEM otoyoluna 1 kilometre, E-5 otoyoluna 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne ise 5 kilometre mesafede konumlandırılıyor.