EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler'de fiyatlar belli oldu

Artaş İnşaat'ın yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlar başladı. Fiyatların 484 bin TL'den başladığı projede; öncelikli olarak 600 daire satışa sunuldu.

"Avrupa Konutları" markasıyla hayata geçirdiği projelerde yatırımcısına hem karlı bir yatırım hem de yüksek standartlarda yaşam imkanı sunan Artaş İnşaat, yeni projesi için rotasını Ümraniye'ye çevirdi. 1,2 milyar TL'lik yatırımla yükselecek olan projeye Avrupa Konutları Yamanevler ismi verildi. Şirketin Anadolu yakasında geliştirdiği "Avrupa Konutları" markalı ilk projesi olan Avrupa Konutları Yamanevler, 8 Ağsutos Salı günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı.

Toplam 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari birimden oluşan Avrupa Konutları Yamanevler'de öncelikli olarak 600 konut satışa sunuldu. 11 Eylül'de gerçekleştirilecek olan Dubai Cityscape Fuarı'nda yatırımcıların beğenisine sunulacak olan projede ön satışa dönemine özel fırsatlar sunuluyor. Daire fiyatlarının 484 bin TL'den başlangıç gösterdiği Avrupa Konutları Yamanevler'de büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan proje tamamlandığında bölgenin yeni çekim merkezi haline geleceği tahmin ediliyor.

Ağustos ayı sonunda hizmete girmesi beklenen Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının tam ortasında konumlandırılan Avrupa Konutları Yamanevler projesi; TEM otoyoluna 1 kilometre, E-5 otoyoluna 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne ise 5 kilometre mesafede konumlandırılıyor. SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit tarafından tasarlanan projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası, geniş peyzaj alanları ve 9 bin metrekarelik yansıma havuzları bulunuyor. 472 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede teslimlerin 2020 yılı içerisinde başlaması planlanıyor.