Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler'de ev sahibi yapan kampanya

Artaş İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişim kaydeden ilçelerinden Ümraniye’de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler’de konut sahibi yapan kampanya!

Artaş İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişim kaydeden ilçelerinden Ümraniye’de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler’de konut sahibi yapan kampanya!

Türkiye’nin önemli inşaat firmalarından Artaş İnşaat kalitesi ve güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızlarından Ümraniye’de sektöre kazandırılan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde çok özel bir kampanya geliştirildi.

Artaş İnşaat tarafından Avrupa Konutları Yamanevler projesinde geliştirilen kampanyaya göre, yüzde 1 KDV avantajıyla 84 ay yüzde 0 faiz oranıyla ve düşük taksitlerle konut satın alabilmek mümkün. Yeni kampanya ile ev sahibi olmayan kalmayacak!

Avrupa Konutları Yamanevler projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 84 ay yüzde 0 faiz imkânı ve yüzde 1 KDV avantajı ile kişiye özel ödeme planı ayrıcalığı sunuluyor. Avrupa Konutları Yamanevler projesinden daire satın almak isteyenlere sunulan imkanlar bir tane ile sınırlı değil. Projeden konut satın alacaklara;

  • Yüzde 0 faiz ve 84 ay vadelendirme

  • Alıcının şartlarına uygun ödeme planı

  • Yüzde 1 KDV avantajı

  • Düşük taksit tutarı imkânı sağlanıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi Artaş İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişim göstermekte olan ilçelerinden Ümraniye’de yer alan metro hattının Yamanevler durağında yer alıyor.

Hem yatırım hem de oturum amaçlı değerlendirilebilecek projede bin 576 adet konut, 2 adet ofis bloku ve 38 adet de ticari birime yer veriliyor. 11 blok şeklinde yükselen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi Artaş İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Ümraniye ilçesinde hayata kazandırılıyor. Proje sağlık merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim merkezlerinin odak noktasında konumlanıyor.

1.2 milyar TL yatırım değeriyle hayata kazandırılan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 71 metrekareden başlangıç gösterip 248 metrekareye kadar yükseliyor.

Merkezi konumu ile dikkat çeken proje 472 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Proje önemli merkezler tarafından çevrili bir bölgede bulunuyor.