EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Yamanevler görücüye çıkıyor

Artaş İnşaat'ın Anadolu yakasının gözde yatırım alanlarından Ümraniye'de hayata geçireceği Avrupa Konutları Yamanevler projesi basın mensuplarına tanıtılacak.

"Avrupa Konutları" markasıyla hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Artaş İnşaat, Ümraniye'de konumlandıracağı yeni projesi için ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz hafta başladı. Alemdağ Caddesi'nde 61 bin 765 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan yeni projenin ismi ise Avrupa Konutları Yamanevler oldu.

Toplam 1.627 konut, 289 ofis ve 35 ticari üniteden oluşacak olan Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlara 8 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısından sonra başlanmas planlanıyor. 14 blokta 476 bin 273 metrekare inşaat alanına sahip olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detayları ise basın toplantısında açıklanacak.

465 milyon TL yatırımla yükselecek olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.avrupakonutlari.com/land/yamanevler adresinden ya da 444 38 25 nmaralı telefondan erişilebiliyor.