EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Kale 2 için ön talep toplama çalışmaları başladı

Artaş İnşaat imzasıyla Zeytinburnu'nda konumlandırılacak olan Avrupa Konutları 2 projesi için ön talep toplanıyor. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

"Avrupa Konutları" markasıyla konut projeleri üreten Artaş İnşaat'ın yeni projesi Avrupa Konutları Kale 2; İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Zeytinburnu'nda, Tacirler Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş.'nin sahibi olduğu 13 bin 677 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Artaş İnşaat'ın 650 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği bölgedeki ilk projesi Avrupa Konutları Kale'nin hemen arkasında yer alacak projede ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Toplamda 270 daire ve 23 ticari üniteye yer verilecek olan Avrupa Konutları Kale 2 projesinde inşaat çalışmaları 2017'nin ilk çeyreğinde başlayacak. Önümüzdeki günlerde lanse edilerek satışlarına başlanması beklenen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer verilecek.

Konut fiyatlarının ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı proje; E-5 otoyolunun yanında ve şehrin tam orta noktasında yükselmesi sebebiyle yatırımcılarına büyük oranda prim vadediyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.avrupakonutlarikale2.com adresinden ya da 444 38 25 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.