EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Başakşehir'de peşin ödemelerde yüzde 8 indirim sunuluyor

"Avrupa Konutları" markasıyla konut projeleri hayata geçiren Artaş İnşaat'ın en yeni projesi Avrupa Konutları Başakşehir'de fiyatlar 584 bin 300 TL'den başlıyor.

Artaş İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun 72 bin 706 metrekarelik arazisi üzerinde hayata geçirdiği Avrupa Konutları Başakşehir projesinde daire satışları tüm hızıyla devam ediyor. Toplamda 941 dairenin yer aldığı projede alanları 124 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Nisan ayında satışa çıkan Avrupa Konutları Başakşehir projesinde daire fiyatları 584 bin 300 TL ile 1 milyon 640 bin 800 TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 8 indirim imkanı sunulan projede yüzde 35 peşinat ödendiği takdirde kalan yüzde 65'lik kısım teslimden sonraki ay ödenebiliyor.

Mayıs 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Avrupa Konutları Başakşehir'de konutların yanı sıra 27 ticari ünite de yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol, futbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkurları yer alıyor.