EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avrupa Konutları Başakşehir bölgenin değerini katladı

Lansmana özel uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Avrupa Konutları Başakşehir'in kısa sürede prim yapmasıyla birlikte bölgenin değeri de artacak.

Avrupa Konutları markasıyla konut projeleri inşa eden Artaş İnşaat, serinin 13'üncü halkasını Başakşehir'de hayata geçiriyor. Şirketin, Emlak Konut GYO'nun toplam 89 bin 246 metrekarelik arsası üzerinde inşa ettiği Avrupa Konutları Başakşehir projesinde lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Büyüklükleri 124 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yer aldığı Avrupa Konutları Başakşehir'de fiyat aralığı ise 580 bin 800 TL ile 1 miilyon 596 bin 500 Tl arasında farklılık gösteriyor.

Herkesi ev sahibi yapacak

Projeden daire satın almak isteyenler banka kredili ve peşin ödemelerde yüzde 5 iskonto avantajına sahip oluyor. Banka kredisiyle projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılar peşinatın yüzde 10'unu verip yüzde 15'lik kısmı 15 Aralık 2016 ve 15 Haziran 2017 tarihlerinde iki taksit halinde ödeyebiliyor.

Projenin vade farksız ödeme planına göre yüzde 50 peşinat verildiği takdirde kalan bölüm 3 aylık aralıklarla 4 taksitle tamamlanıyor. Diğer bir ödeme seçeneğinde ise yüzde 30 peşinat ödeyenler 14 ay vade farksız taksit avantajından yararlanılabiliyor.

Mega projelerin merkezinde

Avrupa Konutları Başakşehir'de 941 dairenin yanı sıra 27 ticari üniteye yer veriliyor. 3 parsel üzerinde 11 blok halinde hayata geçirilen projede erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı planlanan yüzme havuzları, çocuk havuzları, fitness centerlar, Türk hamamları ve saunalar yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı'na yakınlığıyla yüksek oranda prim yapması beklenen Avrupa Konutları Başakşehir inşa edildiği bölgedeki konut fiyatlarını da kısa sürede yükseltecek.