EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avni Çelik'e Hitit Üniversitesi'nden fahri doktora

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik'e Hitit Üniversitesi'nde katkılarından dolayı fahri doktora unvanı verildi.

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’in katkılarıyla Çorum’da yapılan Hitit Üniversitesi Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Kampüsü, düzenlenen törenle açıldı. Avni Çelik’e aynı gün Hitit Üniversitesi’nde düzenlenen törende ise ‘Fahri Doktora’ ünvanı verildi. Avni Çelik, eğitime yapılan her katkının, ülkenin geleceğine yatırım anlamına geldiğini belirterek, “Türkiye’nin eğitimli insan potansiyeli arttıkça, gücümüze güç katacağız” dedi

Gayrimenkul sektöründe 43 yıllık uzmanlık ve deneyime sahip, 2 kez üst üste gayrimenkul kategorisinde özel sektörün tek 'Süper Marka'sı seçilme başarısını gösteren Sinpaş Holding’in kurucusu Avni Çelik, iş dünyasındaki başarılarının yanı sıra eğitime sağladığı güçlü katkılarla da ülkesine değer kazandırmayı sürdürüyor.

Sinpaş Holding Başkanı Avni Çelik’in Çorum’a kazandırdığı Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Kampüsü, düzenlenen törenle eğitim ve öğretimin hizmetine açıldı. Törene Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Alaca Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sinan Çalışkan katıldı.

“Eğitime destek, geleceğimize yatırımdır”

Açılış töreninde konuşan Çelik, bugüne kadar Türkiye’ye çok sayıda yenilikçi gayrimenkul projeleri kazandırmaktan mutluluk duyduğunu ancak eğitime yaptığı katkıların çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Türkiye, son yıllarda her alanda çok önemli gelişmeler kaydetti ancak daha önümüzde çok yol var. Ülkemizin hedeflediği yüksek seviyeye ulaşması için en önemli unsur, eğitimdir. Türkiye’nin eğitimli insan potansiyeli arttıkça, gücümüze güç katacağız. Bu nedenle biz de eğitime her türlü desteği sağlamayı, öncelikli sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Eğitime yapılan katkı, Türkiye’nin geleceğine yatırımdır. Kampüsümüz, Çorum’a ve ülkemize hayırlı olsun.”

Avni Çelik’e Hitit Üniversitesi’nden Fahri Doktora

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’e Hitit Üniversitesi tarafından ‘Fahri Doktora’ unvanı da verildi. Hitit Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Akademik Ödül ve Fahri Doktora Tevdi Töreni’ne katılan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Avni Çelik’e eğitime ve Çorum’a katkılarından dolayı teşekkür etti. Çelik ise ‘Fahri Doktora’ unvanına layık görülmekten gurur duyduğunu söyledi. Tören, müzik dinletisi ile sona erdi.