EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aven 322'de mahalle kültürü ve site konforu bir arada

Mahalle kültüründen kopmadan site hayatının rahatlığını sağlayan Aven Yapı projesi Aven 322 Adana Çukurova’da sektöre kazandırılıyor.

Bölgede ürettiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Aven Yapı hem mahalle kültüründen uzaklaşmadan hem de şehrin merkezin kopmadan site yaşamının konforunu sağlıyor. Bu formatta tasarlanan projelerinden bir yenisini daha ekleyen Aven Yapı Aven 322 projesini Adana Çukurova’da hayata geçiriyor.

Projede tamamı 105 metrekare net kullanımı olan 3+1 formatında tasarlanmış dairelerden meydana geliyor.

Yüksek katlı iki blok şeklinde tasarlanan projede sadece 3+1 formatında tasarlanmış daireler alıcıya sunuluyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 105 metrekare net kullanım alanına sahip olacak şekilde tasarlandı.

Hem oturumcu hem de yatırımcı için cezbedici bir konumda yer alan projede sunulan olanaklar sayesinde bölgede diğer projelerden ayrılmasını sağlıyor. Aven 322 projesinde teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor. 17 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projede alıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal donatılar mevcut.

Projede henüz ödeme planları ve fiyatlar belirlenmedi. Projeyle ilgili tüm detayların yakında açıklanması bekleniyor. İnşaat çalışmaları devam eden projede her iki blokun çatı katında seyir terasları bulunuyor.

Modern ve yüksek katlı mimarisiyle de dikkat çekmeyi başaran projenin iki blokunda da çatı katlarında sunulan seyir terası ayrıcalığı eşsiz bir Çukurova manzarasının tadının çıkarılmasını sağlıyor.

Aven Yapı tarafından Adana’nın gözde lokasyonlarından Çukurova’da sektöre kazandırılan Aven 322 projesinin sosyal olanakları ise şöyle:

  • Kameralı güvenlik sistemleri
  • Güvenlik
  • Kaplı otopark
  • Süs havuzu
  • Peyzaj alanları
  • Çocuklar için tasarlanmış özel oyun alanları