EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avcılar İnşaat, 2017'de 420 milyon dolarlık yatırım yapacak

2017'de 420 milyon dolarlık yatırıma imza atacaklarını söyleyen Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Avcı, Çeşme'de yeni bir projeye başlayacaklarının müjdesini verdi.

Avcılar İnşaat, İzmir Bornova'da inşa ettiği Avcılar Effect projesinde teslimlere Mayıs ayında başlayacak. Avcılar Effect'te yaşamın başlamasıyla birlikte yeni projelere start vereceklerini belirten Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, "20 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Avcılar Effect projemizin 2'nci etabına başlıyoruz. Yine bu yıl içerisinde 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip üç projemizi daha hayata geçirmeyi planlıyoruz. Mevcut projelerimizle yarattığımız 1.100 kişilik istihdamı 2.500'lere kadar çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu yıl 1.200 konut ve iş yerinde yaşamın başlamasını sağlayacağız. Geçen yıl yüzde 30'luk büyümemizi doğru alanlara doğru yatırımlar yaparak başardık. 2017 yılı büyüme oranımızda aynı istikrarı devam ettirerek 420 milyon dolarlık bir yatırım hedefliyoruz" dedi.

Avcı, "Bugüne kadar daha çok İzmir'e değer katıyor ve yatırımlarımızı öncelikle İzmir merkezinde değerlendiriyorduk. Önümüzdeki dönemde ise Avcılar inşaat olarak İzmir dışında da projelerimiz olacak. Çeşme projemiz de bunlardan biri" diye konuştu. Çeşme projesinin 100 milyon TL'lik yatırımla inşa edileceğini de sözlerine ekleyen İdris Avcı, Doğanlar'daki yeni projelerini de anlattı. Avcı, "Projemiz, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanı ile geleceğin Bornova'sı olarak adlandırılan Doğanlar'a, Avcılar'dan bir armağan niteliğinde olacak. Park Bornova, Ege Üniversitesi kampüsü ve çevre yoluna yürüme mesafesindeki projemizi yakında hayata geçiriyoruz" dedi.