EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avcılar Effect'te yüzde 5 oranında indirim fırsatı sunuluyor

Gayrimenkul yatırımcılarının son gözdesi İzmir'de yükselen Avcılar Effect projesinde daire fiyatları 210 bin TL'den başlıyor.

Avcılar İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Avcılar Effect projesinde satışların büyük bir kısmı lansman döneminde tamamlandı. Daire fiyatlarının 210 bin liradan başladığı projede büyüklükleri 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde toplam 322 konut bulunuyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli ödeme kolaylıkları da sunulan Avcılar Effect'te yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 35 peşinat ödeniyor. Kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Ağustos 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında kiraların minimum 1.500 TL olması bekleniyor.

Lokasyonuyla hem oturum amaçlı daire sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların dikkatini çeken proje Adnan Menderes Havalimanına, metroya, İZBAN'a, Çeşme, Seferihisar, Urla ve Foça'ya kolay ulaşım sağlayan bir noktada bulunuyor. Avcılar Effect üniversitelerin, hastanelerin, okulların ve kolejlerin merkezinde bulunan konumuyla çocuklu ailelerin de beğenisini topluyor.