EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avangart İstanbul’da yaşam Eylül 2019’da başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından İstanbul’un Seyrantepe lokasyonunda hayata geçirilen Avangart İstanbul’da yaşam Eylül 2019’da başlayacak.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından İstanbul Seyrantepe’de konumlandırılan Avangart İstanbul projesi 935 konut ve 18 ticari birimden meydana geliyor.

11 ve 12 katlı sekiz blok olarak dizayn edilen projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. 27 bin 292 metrekare alan üzerinde yükselen Avangart İstanbul’da teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

Konut fiyatlarının 480 bin TL’den başladığı Avangart İstanbul’da fitness center, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş alanları gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Avangart İstanbul ödeme planı

Avangart İstanbul projesinde 60 ay sıfır faizle ya da 120 ay 0,53 faiz oranıyla ödeme yapılabiliyor. Projede ayrıca kişiye özel ödeme seçeneği sunuluyor.

Türk Telekom Arena Stadı'na yakın mesafede yükselen proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne birkaç dakikalık uzaklıkta kuruluyor.