EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avangart İstanbul'da ön satış dönemi başladı

Gül Proje imzasıyla Seyrantepe'de yükselen Avangart İstanbul'da ön satışlar başladı. Projede metrekare birim fiyatları peşin alımlarda 7 bin 142 TL'den başlıyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri inşa eden Gül Proje, yeni projesi Avangart İstanbul'u Avrupa yakasının değerli yatırım lokasyonlarından Seyrantepe'de konumlandırıyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Avangart İstanbul projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa başladı.

Fatih Sultan Mehmet Köpüsü’ne birkaç dakika mesafede ve TT Arena gibi birçok önemli yatırıma komşu olarak konumlanan Avangart İstanbul’da peşin alımlarda metrekare birim fiyatları 7 bin 142 TL'den başlıyor. Daire teslimlerinin 30 ay sonra gerçekleşmesinin planlandığı Avangart İstanbul, geniş sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.

Daire fiyatları 354 bin 450 TL'den başlıyor

Avangart İstanbul hakkında bilgi veren Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, "Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken Avangart İstanbul projemizde lansman öncesinde avantajlı fiyatlar ile ön satışlara başladık. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak uygulanan 60 ay sıfır vade ve yüzde 5 peşinat ile 240 ay vadeli konut kampanyası Avangart İstanbul projemizde de geçerli. Konut alımını kolaylaştıran bu tarihi kampanyadan faydalanarak projemizden fiyatlarımız yükselmeden konut sahibi olabilirsiniz.

Peşin alımlarda dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 142 liradan başlıyor, daireler 354 bin 450 TL’den satışa sunuluyor. Ulaşım ağlarının kesişim noktasında yer alan projemizle lüks ve konforlu hayatın kapılarını aralıyoruz" dedi.