EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avangart İstanbul'da 84 ay yüzde 0 faiz avantajı

Gül Proje tarafından İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe lokasyonunda sektöre kazandırılan Avangart İstanbul’da 84 ay vade farksız taksit imkânı sağlanıyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından sektöre kazandırılan Avangart İstanbul projesinde lansmana dönemine özel satışlar başladı. 2018 yılında başlatılan Emlak Konut’un lider olduğu 84 ay yüzde 0 faiz kampanyasına dahil olan Avangart İstanbul projesinde 5 ve 17 katlı 11 blok yer alıyor.

36 bin 750 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılan projede toplam 935 adet daireye yer verildi. Gül Proje kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasındaki iş ve yaşam merkezlerinden Seyrantepe’de hayata geçirilen Avangart İstanbul projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 45 metrekareden başlangıç gösterip 300 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Gül Yapı Avangart İstanbul projesinde konut alıcısına 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Her zevke ve her ihtiyaca uygun konut tipi seçenekleriyle dikkat çeken projede konut fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Projeden daire almak isteyenlere 84 ay yüzde 0 faizle vadelendirme olanağı sağlanıyor.

Farklı ödeme seçenekleri de sunulan proje bölgedeki tek kentsel dönüşüm projesi olmasıyla dikkat çekiyor. Anahtar teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projedeki konutların lansmana öncesinde yüzde 10’luk bölümünün satışı tamamlanmıştı. Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, bu satış oranının arz fazlalığı ve piyasada durgunluk gibi sıkıntılar olmasaydı yüzde 25 oranında gerçekleşmesini beklediklerini ifade etti.

Lansman sonrasında satış ofisleri hareketlenmeye başlayan projede 84 ay 0 faiz imkanı ve alıcının durumuna uygun farklı ödeme alternatifleri geliştiriliyor. İş ve yaşam merkezlerinden birinde konumlandırılan projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, Türk hamamı, kafe, restaurant, fitness merkezi, sauna, yürüyüş alanları, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, güvenlik ve otopark gibi hizmetler yer alıyor.