Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı

Avangart İstanbul’da 84 ay 0 faiz avantajı

İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerinden Seyrantepe’de sektöre kazandırılan Avangart İstanbul projesinde herkesi konut sahibi yapacak bir kampanyaya imza atıldı.

Konut sektörünün önemli temsilcileri konut teşvikleri sunmaya devam ediyor. Konut satın almayı kolaylaştıran ödeme imkanları ve uygun fiyatlarla oturumcuyu ve yatırımcıyı cezbeden koşullar sunan projelerden bir tanesi de Avangart İstanbul olarak karşımıza çıkıyor.

35 yıldır gayrimenkul sektöründe üretmeye ve gelişmeye devam eden sektörün en köklü isimlerinden Gül Proje imzası ile yaşama kazandırılan Avangart İstanbul projesinden daire satın almak isteyenlere çok özel avantajlar sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi konumları arasında yer alan Seyrantepe’de yükselen Gül Proje Avangart İstanbul projesinde 84 ay yüzde 0 faizle vadelendirme imkânı sağlanıyor. Fiyatların 400 bin TL’den başlangıç gösterdiği prestijli proje hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor.

Kısa sürede yüksek geri dönüş alması beklenen projede sağlanan ödeme kolaylıkları sayesinde hem alıcı hem de yatırımcı hayallerini gerçeğe dönüştürebilme fırsatı elde ediyor.

Çok geniş bir yelpazeye hitap eden projede 1+0’dan (stüdyo daire tipi) 4+1’e kadar tasarlanmış daire seçenekleri konut alıcısına sunuluyor. Tüketicinin her türlü ihtiyacının düşünüldüğü projede 84 ay yüzde 0vade ile kontu satın alma avantajı sunuluyor.

Gül Proje tarafından İstanbul Seyrantepe’de hayata kazandırılan projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.