EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Avangart İstanbul yatırımcısına en az yüzde 40 prim vaat ediyor

Emlak Konut güvencesiyle Gül Proje tarafından satışa sunulan Avangart İstanbul yatırımcısına yüzde 40-50 arasında kazanç vaat ediyor.

İstanbul Avrupa Yakasının Seyrantepe lokasyonunda hayata geçirilen ilk kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Avangart İstanbul bugün (20 Şubat 2018) gerçekleştirilen basın lansmanıyla yatırımcılara, sektör temsilcilerine ve basın mensuplarına tanıtıldı. Bölgedeki en ucuz projelerden biri Avangart İstanbul yatırımcısına yüksek kazanç vaat ediyor.

Türk Telekom Arena’ya komşu konumda yükselen Avangart İstanbul projesi 1.1 milyar TL yatırım değeriyle Gül Proje tarafından sektöre kazandırıldı. Lokasyonuyla dikkat çeken proje ulaşım olanaklarının merkezinde yer alması ve bölgedeki metrekaresi en düşük fiyatlı proje olması özelliğiyle adından söz ettiriyor.

Lansman öncesinde satışlarının yüzde 10’u tamamlanan Avangart İstanbul projesi tüketiciden yoğun talep görmeye devam ediyor. Bölgedeki en uygun fiyatlarla satış yapılan projede konut yatırımcısına ve konut sahibi olmak isteyenlere en uygun olanaklar sunuluyor.
Bölgesinin en ucuzu olan projede ödeme imkanlarında da çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 84 ay vade farksız taksitlendirme olanağı tanınıyor.

1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan projede konut fiyatları ise 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle gayrimenkul sektörünün güçlü isimlerinden Gül Proje tarafından sektöre kazandırılan proje Seyrantepe bölgesinde hayata geçirilen ilk kentsel dönüşüm projesi olarak da dikkatlerden kaçmıyor.

Aralık 2019 tarihinde konut teslimlerinin yapılması planlanan Avangart İstanbul projesi ulaşım olanaklarının merkezinde ve Seyrantepe’nin hemen yanı başında konumlandırılmış durumda. Ön satışları tamamlanan ve resmen satışlarına başlanan projenin ön satış döneminde yüzde 10’u satıldı. Ön satışlarda genelde yüzde 25’i bulduklarını ifade eden Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, bölgedeki arz fazlalığı ve piyasadaki durgunluk nedeniyle yüzde 10 seviyesinde ön satış gerçekleştirdiklerini açıkladı. Satış ofislerinin şimdiden hareketlenmeye başladığını ifade eden Gül projeye yoğun talep olduğunu da söyledi.

Avangart İstanbul projesi 5 katlı ve 7 katlı olmak üzere 11 blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 935 adet konuta yer verildi. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 45 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ödeme kolaylıkları sağlanan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Seyrantepe’de sektöre kazandırılıyor. Yükse kar vaat eden projenin teslimlerinin ise gelecek yıl içinde yapılacağı öngörülüyor.