EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aura Residence'ta son 6 dairenin satışı sürüyor

Kartal'da konumlandırılan Aura Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenler uygun ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Projede fiyatlar 410 bin liradan başlıyor.

Propa İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Propa Aura Residence'ta son dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projeden 2+1 daire sahibi olmak isteyenler, şirketin Türk Ekonomi Bankası işbirliğinde başlattığı kampanya kapsamında kredi masrafı ödemeden banka kredisiyle daire satın alabiliyorlar. Sadece 2+1 dairelerde geçerli olan kampanya son 6 daire için geçerli.

Daire fiyatlarının 410 bin liradan başladığı projede iki blokta toplam 195 daire yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 48 metrekare ile 148 metrekare arasında değiştiği projede daireler stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlandı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Aura Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahası, peyzaj alanları, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Merkezi konumu ve E-5'e sadece 30 metre mesafede olmasıyla kolay erişim imkanı sunan Propa Aura Residence, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.