EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atlantik Life'ta sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor

Atlantik Yapı imzasıyla Pendik'te konumlandırılan Atlantik Life projesinde konutların yüzde 75'inin satışları tamamlandı. Projede daire satışları devam ediyor.

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından biri olan Pendik Kurtköy'de yükselen Atlantik Life projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 192 konut ve ticari birimlere yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Zengin sosyal donatı alanlarının yanı sıra yüzde 70 peyzaj alanına sahip Atlantik Life’de; kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları yer alırken modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

Daire fiyatlarının 265 bin TL'den başladığı Atlantik Life’da peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatının yanında sıfır faiz seçenekleri ve kişiye özel ödeme planına da yer veriliyor. Projede ayrıca kredilendirmelerde 120 aya varan vadeler ile de satış yapılıyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Life’de teslimler Nisan 2017’de yapılacak.