EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atlantik Life'ta peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor

Anadolu yakasının yeni merkezlerinden Pendik'te hayata geçirilen Atlantik Life'ta peşin ödemelerde yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

Atlantik Yapı'nın Pendik'te 150 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Atlantik Life projesinde 192 konut ve 5 bin metrekarelik ticari ünite alanı yer alıyor. Anadolu yakasının en çok değerlenen bölgelerinden birinde inşa edilen Atlantik Life projesi her zevke hitap eden lüks konutlardan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer verilen projede daire büyüklükleri ise 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiyor.

Konut fiyatlarının 255 bin TL'den başladığı projede 40 ay sıfır faiz avantajının yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 12 indirim ve peşinatı teslime erteleme fırsatı da sunuluyor. Yüzde 70'lik kısmı peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılan projede kapalı otopark, kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar odası ve fitness salonu yer alıyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1,5 kilometre, D-100 Karayolu'na 2 kilometre, TEM Otoyolu'na 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüsleri'ne 3,5 kilometre ve metro istasyonuna 700 metrelik bir mesafede yükseliyor. Projenin teslimlerine Nisan 2017'de başlanması bekleniyor.