Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Atlantik Fly'da yeni yılın ilk kampanyası başladı

Atlantik Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Fly projesinde yüzde 25 peşinat ödeyenler 40 ay vade farksız taksit seçeneğinden yararlanabiliyor.

Atlantik Life projesinde satışları tamamlayan Atlantik Yapı, Pendik'te inşa ettiği Atlantik Fly'da satışlara başladı. 2+1 dairelerin fiyatlarının 265 bin TL’den başlangıç gösterdiği Atlantik Fly projesinden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman öncesi döneme özel yüzde 25 peşinatla 40 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

Markalı projelerle bölgeye değer kazandırdıklarını belirten Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, "Yatırımcının büyük ilgi gösterdiği “life” projemizden sonra şimdi de “fly” projemizi aynı lokasyonda hayata geçiriyoruz. Lansman öncesi avantajlı fiyatlar ile uygun vade seçeneklerini kısa süreliğine yatırımcıya sunuyoruz. Konut alıcılarını, kazanç vadeden Atlantik Fly projemizi görmeye satış ofisine bekliyoruz" dedi.

Toplamda 140 daireye yer verilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alırken farklı beklentileri karşılamak için de 2+1 daireler kendi içinde 5 farklı tipte yatırımcılara sunuluyor. Daire büyüklüklerinin 68 metrekare ile 142 metrekare arasında değiştiği projenin 5’inci kattan sonraki tüm daireleri deniz manzarası hakim.

Yüzde 70’i peyzaj ve yeşil alanlara ayrılan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Fly; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. Ayrıca Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen yükseköğrenim kurumlarının yakınında konumlanan proje öğrenciler için de büyük avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Fly’da teslimler 2019 yılının Nisan ayında yapılacak.