EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atlantik Fly'da ön satışlara başlandı

Atlantik Yapı'nın İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Fly projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Anadolu yakasının değeri her geçen gün yükselen bölgesi Pendik'te 4 bin 200 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Atlantik Fly'da toplam 140 daireye yer veriliyor. Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 62 metrekare ile 143 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşullarının sunulduğu projeden banka kredisiyle de daire sahibi olunabiliyor. Atlantik Fly projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den, 2+1 daireler 265 bin TL'den, 3+1 daireler ise 497 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne çok yakın bir noktada yükselen Atlantik Fly'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, güneşlenme terası, kapalı otopark, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor.