EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atlantik Fly'da fiyatlar 238 bin TL'den başlıyor

Atlantik Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği Atlantik Fly'dan ev sahibi olmak isteyenlere, sıfır faizle 40 ay vade imkanı sunuluyor. Projede fiyatlar 238 bin TL'den başlıyor.

Markalı konut ve ofis projelerinin sayısının artmasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonları arasına giren Pendik'te 4 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Atlantik Fly projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 140 konutun yer aldığı projede; alanları 68 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Atlantik Fly projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den, 2+1 daireler 265 bin TL'den, 3+1 daireler ise 497 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Sıfır faizle 40 ay vade imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen proje; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1,5 kilometre, YHT istasyonuna 2,5 kilometre, İDO'ya 3,5 kilometre, D-100 karayoluna 2 kilometre, TEM otoyoluna 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne çok yakın bir noktada yükselen Atlantik Fly'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, güneşlenme terası, kapalı otopark, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.atlantikfly.com adresinden ya da 444 76 61 numaralı telefondan erişilebiliyor.