EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atış Premium'da satışlar devam ediyor

Atış Yapı'nın Bursa Nilüfer'de hayata geçirdiği Atış Premium projesinde daire fiyatları 275 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Bursa'nın en değerli bölgelerinden Nilüfer'de Osmangazi Belediyesi Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilen Atış Premium projesi 27 bin 650 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplamda 420 dairenin yer aldığı proje 30 bloktan meydana geliyor.

Öncelikli olarak 60 dairenin avantajlı fiyatlardan sunulduğu projede alanları 117 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Atış Premium'da 2+1 daireler 275 bin TL'den, 3+1 daireler 313 bin TL'den, 4+1 daireler ise 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Bünyesinde cadde mağazalarından oluşan Premium Cadde bölümünü de bulunduran Atış Premium projesinin bölgenin yeni cazibe merkezi olacağı öngörülüyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahası, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.