EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atılgan Royal'de fiyatlar 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor

Atılgan İnşaat'ın İzmir'in Karşıyaka ilçesinde konumlandırdığı Atılgan Royal projesinden kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olmak mümkün.

İzmir'in en değerli yaşam alanlarından Karşıyaka Mavişehir'de 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Atılgan Royal projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Yatırımcısına lüks bir yaşamın kapılarını aralayacak olan proje 27 katlı tek kulede 93 daire ve 8 adet müstakil villadan meydana geliyor.

Alanları 144 metrekare ile 428 metrekare arasında değişen 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde daireler ile 418 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 vilaların bulunduğu projede kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca ev sahibi olunabiliyor. Projede yer alan daireler 1 milyon 500 bin TL ile 6 milyon 700 bin TL arasında, villalar ise 9 milyon 500 bin TL ile 11 milyon 700 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Ekim 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yer alan villaların 200 ila 400 metrekare bahçe alanı ve kendine ait özel havuzu bulunuyor. Projenin diğer sosyal donatı alanları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna yer alıyor.

Denize sıfır olarak konumlandırılan Atılgan Royal projesinde daireler kesintisiz Körfez ve deniz manzarasına sahip olacaklar. Ünlü mimar Ömer Çamlıoğlu tarafından tasarlanan proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.atilganroyal.com adresinden erişilebiliyor.