Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Athena Gökhan Fatih’teki evini satışa çıkardı

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz İstanbul Fatih ilçesinin Karagümrük semtindeki evini 3 milyon TL’ye satışa çıkardı.

İstanbul’un Karagümrük semtinde bulunan 3 katlı müstakil evini satışa çıkarma kararı veren Athena müzik grubunun solisti Gökhan Özoğuz evi için 3 milyon TL bedel biçti. Ünlü şarkıcının 3 katlı evi için 3 milyon TL istediği öğrenildi.

Türkiye’yi 2004 yılında Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden ve 90’lı yılların başından bu yana popülerliğini koruyan rock gruplarından Athena’nın uzun yıllardır solistliğini yapan Gökhan Özoğuz İstanbul Fatih ilçesinin bir semti olan Karagümrük’teki 3 katlı müstakil dairesini 3 milyon TL bedel ile satışa sunuyor.

Athena Gökhan, İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçesi Fatih’in Karagümrük semtinde bulunan 3 katlı evi 2014 yılında satın almıştı. Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz metruk yapı için 700 bin TL harcamada bulunmuştu.

Nurettin Cerrahi Tekkesi’nin hemen arka sokağında bulunan 300 metrekarelik 3 katlı müstakil ve retro mimariye sahip evde Gökhan Özoğuz'un, sohbetlere katılmak isteyen dostlarını konuk ettiği iddia ediliyordu. Athena Gökhan’ın bu iddialar sebebiyle evini satmaya karar verdiği de iddia ediliyor.

Alınan bilgilere göre; Gökhan Özoğuz’un evini satmak istemesinin altındaki nedenin hakkında çıkan tarikat haberleri... Uzunca bir süredir Fatih Karagümrk'teki evine uğramayan Athena Gökhan’ın eğer alıcı bulunmazsa evi kiraya vereceği de iddia ediliyor.