EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atatürk Havalimanı 'Millet Bahçesi' oluyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kısa süre içinde kullanıma kapatılacak Atatürk Havalimanı’nın ‘Millet Bahçesi’ olacağını açıkladı.

TRT kanalında canlı yayın konuğu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın zamanda kapanacak olan Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi olacağını söyledi.

3. Havalimanında açılışa yakınlaşıldıkça Atatürk Havalimanı da kapanışa hazırlanıyor. Uzun yıllardır Avrupa’nın en büyük havalimanlarından bir tanesi olarak iç ve dış hatlarda hizmet verilen Atatürk Havalimanı kısa sürede kapatılacak. Havalimanından boşalan bölge ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından edinilen bilgilere göre, Millet Bahçesi’ne dönüştürülecek.

"Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi oluyor"

“Önemli ipucu vereyim bunu kimseden duymamışsınızdır. O da şu; biz çevreciyiz. Bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Şimdi yeni bir adım daha atacağız. Bazı illerimizde millet bahçeleri kuracağız. Örneğin Konya Stadı’nın yerine biz orada bir millet bahçesi, Eskişehir’in eski stadın olduğu yere biz millet bahçesi.

"Artık şehrin merkezinde millet bahçesi olsun"

İstanbul, en büyük müjde bu belki acele ettim ama söylemem lazım. İnşallah havalimanının olduğu yere biz millet bahçesi yapacağız. Atatürk Havalimanı var ya millet bahçesi olacak. Mevcut havalimanını dev millet bahçesi haline getirmek suretiyle artık şehrin merkezinde millet bahçesi olsun. Müjde, İngiltere’nin şuranın şöyle bahçeleri var bizim de var diyeceğiz.

"29 Ekim'de açılışla birlikte burada yoğun çalışmalar başlayacak"

29 Ekim’deki açılışla birlikte burada yoğun çalışmalar başlayacak. Ankara’da eski statların yeni statlara dönüşmesiyle elimizdeki büyük alanları buna dönüştüreceğiz. İstanbul’da ilginç olan yerlerden bir tanesi de Maslak’ta alan var. Orasını da yine millet bahçesine dönüştürelim istiyoruz. Bu müjdeler fena değil” ifadelerini kullandı.