Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ataşehir’de iş yaşamının yeni adresi: A+Live Ataşehir

İstanbul Anadolu yakasında iş ve yaşam merkezi lokasyonlardan Ataşehir’de konumlandırılan A+Live Ataşehir projesi alıcısına farklı alternatifler sunuyor.

Maksem Grup kalitesiyle İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hayata geçirilen A+Live Ataşehir projesinde fiyatlar 1 milyon 358 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 40-336 metrekare aralığında farklı ofis seçenekleri sunuyor.

3 bin 633 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projede 11 ofis ve 11 ticari ünite yer alıyor. 28 farklı tipte oluşturulan ofisler isteğe göre tek veya 6 parça olarak ayarlanabiliyor. Projedeki ofislerin büyüklükleri 40-366 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

A+Live Ataşehir projesinde tüm ofislerin tavan yüksekliği 3.80 metre olarak ayarlandı. Ticari ünitelerin tavan yüksekliği ise 5.50 metre olarak dizayn edildi.

Kişiye özel ödeme alternatifleri geliştirilen projede fiyatlar 1 milyon 358 bin TL’den başlıyor. E-5 ve TEM Otoyollarına yakın mesafede inşa edilen proje merkezi konumuyla iş yaşamının yeni gözdesi haline gelecek.

Projenin sosyal imkanları arasında fitness merkezi, güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, restoran, kafe ve 7/24 kameralı güvenlik sistemleri bulunuyor.

Projede ofis teslimleri ise hemen gerçekleştirilebiliyor.