EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ataşehir Modern İzmir 3 Kasım’da satışa çıkıyor

İzmir Çiğli’de hayata geçirilen Ataşehir Modern İzmir 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Ataşehir Modern İzmir, 3 Kasım’da satışa çıkıyor.

Gergül İnşaat tarafından hayata geçirilen Ataşehir Modern İzmir projesi İzmir Çiğli’de yükseliyor. İsmini İzmir’de en çok tercih edilen konut geliştiricisi şirket olarak duyuran Gergül İnşaat tarafından inşa edilen Ataşehir Modern İzmir, 3 Kasım’da satışa sunulacak.

TOPLAM BİN 94 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana gelen Ataşehir Modern İzmir’de bin 94 adet konut yer alıyor. Ataşehir Modern İzmir’e ait proje görselleri, dairelerin büyüklükleri, fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. 3 Kasım’da gerçekleşecek olan lansmanda tüm güncel bilgilerin ve görsellerin paylaşılacağı Ataşehir Modern ile ilgili detaylara konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

LOKASYON ÖZELLİKLERİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Ataşehir Kent Hastanesi’ne yakın konumda yükselen Ataşehir Modern konut projesi çevreyoluna 1 dakika yakınlıkta konumlanıyor. Ataşehir Modern İzmir; süpermarketlere, hastaneler ve özel sağlık kurumlarına, toplu taşıma ve bankalara yürüyüş mesafesinde konumlanıyor.

Ataşehir Modern İzmir’de yer alacak olan konut sakinlerine sunulan olanaklar şöyle:

  1. Açık yüzme havuzu
  2. Fitness salonu
  3. Çocuk oyun alanları
  4. Yürüyüş alanları
  5. Yeşil alan
  6. Açık otopark
  7. Güvenlik

Ataşehir Modern İzmir’e ait tüm fiyat bilgisi ve teslim tarihi gibi detaylara açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.