EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Atalay Residence sunduğu İstanbul manzarasıyla dikkat çekiyor

İz Gayrimenkul'ün Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Atalay Residence'ta sınırlı sayıda dairenin satışına başlandı. Projede fiyatlar 2 milyon 400 bin TL'den başlıyor.

İstanbul en değerli yerleşim alanlarının başında gelen Bağdat Caddesi'nde 3 bin 358 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Atalay Residence'ta toplam 80 daire bulunuyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükselen projede 60 kat maliki bulunuyor.

Bütün dairelerin 3+1 olarak tasarlandığı Atalay Residence'ta daire büyüklükleri 136 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiyor. Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede 360 derece manzaraya sahip ortak kullanımda olan bir teras alanı bulunuyor.

Daire fiyatlarının 2 milyon 400 bin TL ile 2 milyon 700 bin TL arasında değiştiği projede dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 500 dolar olarak hesaplanıyor. Teslim tarihinde bu rakamların 7 bin 500 dolar seviyelerinde olması bekleniyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, sauna, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzu yer alıyor.